Kdo jsme

Společnost Reklama Kubíček se již od svého vzniku řadí k největším výrobcům nafukovadel v České republice a patří mezi 5 největších výrobců nafukovací reklamy v celé Evropské unii.

  • Snažíme se vyrábět ty nejlepší nafukovadla a nafukovací reklamu
  • Jsme stabilními partnery našim zákazníkům poskytováním kvalitních služeb
  • Naše výrobky a služby jsou určeny pro propagaci, zábavu i praktické užití
  • Chceme nafukovadla dokonalá, za férovou cenu a určené širokému spektru uživatelů

Naše progresivita, respekt k tradici a vztah k osvědčeným principům vede k výrobě kvalitních nafukovadel, od počátku produkce jsme jich vyrobili více než 10 000.

Z historie

Reklama Kubíček s.r.o. stojí pod střechou společnosti Kubíček vyrábějící nafukovadla a horkovzdušné balony již od samotného založení v roce 1989.  Po roce 2000 dochází  ke změně právního statutu a firma Kubíček rozděluje své jednotlivé aktivity mezi dceřinné společnosti. V roce 2001 firma přechází jako samostatný subjekt pod značku Reklama Kubíček a zaměřuje se na výrobu nafukovadel nejrůznějších tvarů, typů a velikostí, héliových poutačů, nafukovacích kostýmů a speciálních tvarů. Textil Kubíček s.r.o. zajišťuje výrobu dětských sportovních a vodních skákacích atrakcí a firma Balóny Kubíček s. r. o. se specializuje na výrobu horkovzdušných balónů. Nově vzniklá společnost Kubíček Aircraft s. r. o. se věnuje výrobě letadel.