Reference

Anděl

V souvislosti se znovuotevřením zrekonstruované City Arény v Trnavě se na nás obrátili zástupci týmu FC Spartak Trnava s ojedinělým požadavkem. V enormně krátkém dodacím termínu navrhnout a zrealizovat projekt zpodobňující klubového maskota – anděla. Za pouhé dva týdny odcestoval z naší dílny směrem na Slovensko tento desetimetrový Anděl. V záři reflektorů a za bouřlivého ohlasu přihlížejících fanoušků si odbyl svou chvíli slávy na hrací ploše, kde ho následně vystřídaly legendy slovenského a nizozemského fotbalu v přátelském utkání.

Most

Australská firma „UP& GO“ , která vyrábí snídaňové nutriční nápoje si u nás objednala výrobu obrovské nafukovací atrakce ve tvaru mostu pro svoje reklamní turné po anglických univerzitách. Most dlouhý úctyhodných 50m přilákal mnoho návštěvníků, kteří neváhali přijet zdaleka  a vyzkoušet si  zdolání několika překážek během několika desítek vteřin. Na samém konci na každého čekal skok z výšky asi 3 metrů do nafukovacího bazénku, který byl součástí atrakce. Výroba tohoto bezmála 7 metrů širokého a 8 metrů vysokého mostu si vyžádala práci celého týmu zkušených švadlen a trvala skoro celý měsíc.

Futuristický výstavní pavilon pro Microsoft

K příležitosti předvedení nového operačního systému Microsoft Windows XP jsme vyrobili jedinečný projekt nafukovacího stanu pro prezentaci nového softwaru. Celý projekt byl autorským návrhem výtvarnice Kateřiny Vincourové.

Objekt je tvořen třemi kopulovitými nafukovacími tělesy, kde v hlavním probíhala projekce a prezentace Windows XP. Hlavní oválná loď byla 13,5 m dlouhá a 8,5 m široká. Stan byl osazen průhlednými okny z transparentních folií, které umožňovaly vnější prosvětlení celého prostoru. Využitelná vnitřní plocha stanu byla téměř 200m2.

PAVILON "P"

Na brněnském výstavišti vyrostl v průběhu roku 2009 pavilon P. Hala větší než dvě fotbalová hřiště skrývá ve svých útrobách unikátní novinku – mobilní nafukovací dělící stěnu. Originální nafukovací dělící stěna naší výroby umožňuje rozdělit výstavní pavilon na 2 samostatné výstavní plochy.

Tato nafukovací mobilní stěna je vyrobena jako dvojplášťová s permanentním tlakováním vzduchu v provozním stavu. Komplet této unikátní nafukovací stěny se sestává z 33 ks subdílů o rozměrech 2,7 m šířka x 11,78 m výška x 0,45 m hloubka. Každý druhý subdíl má vlastní tlakovací ventilátor. Celková délka stěny je úctyhodných 90 metrů.

Nafukovací stěna se pohybuje prostřednictvím vodící, pojezdové dráhy na dálkové ovládání, k níž je stěna připojena.

Mobilní, nafukovací stěna se skládá ze dvou samostatně výsuvných částí. Každá část stěny je v klidovém stavu ve vyfouknuté podobě zasunuta v tzv. parkovacím místě na příslušné části pavilonu.

Tato unikátní konstrukce je nainstalována během 40 minut a vytváří zvukové, optické a tepelné členění Pavilonu P na menší segmenty výstavní plochy dle potřeb vystavovatelů.

Playtvák

Za účasti zpěváka Karla Gotta, skupiny No Name a mnoha dalších hostů a přihlížejících diváků byla první letní den v roce 2015 spuštěna internetová televize PLAYTVÁK TV. Při tomto slavnostním ceremoniálu na pražské Náplavce odstartoval z hladiny řeky Vltavy také 10 metrů dlouhý heliový Playtvák, kterého pro tuto příležitost dodala v kooperaci se zahraničním partnerem naše firma.

Stan ArcelorMittal

Hutnická firma ArcelorMittal si pro svou propagaci na hudební festival Colours of Ostrava nechala vyrobit velkokapacitní  nafukovací stan. Se svými rozměry (18m na délku, 15 na šířku a 7 na výšku) byl v ulicích Ostravy k nepřehlédnutí a přilákal pozornost všech kolemjdoucích. Kromě improvizovaného jeviště tento stan pojmul několik set návštěvníků.